Про мене


«Праця - це життя, а вміння працювати,
то найвища в світі насолода» В. О. Сухомлинський
Далекі роки дитинства… Школа у рідному селищі, восьмий клас. Учитель, миттєво оволодів всіма моїми думками , адже,  починає говорити про новий предмет із загадковою назвою «хімія». За наступні роки навчання хімія стає улюбленою справою життя.

Учитель – це величне слово, промовляючи яке, кожна людина уявляє собі того педагога, який протягом шкільних років був для неї взірцем особистості – високоморальної та достойної людини, Людини з великої літери. Учитель – це завжди приклад , приклад високої гідності та етичних якостей. Але поруч із цим, це людина, яку ти бачиш кожен день і яка стає дуже близькою тобі, до твого життя, може вислухати твої проблеми, дати слушну пораду, яка має чуйне серце та щиру душу. Саме такою людиною намагаюся  бути  я.
 Працюючи під гаслом «Вміє вчити той, хто вчить цікаво»,  широко використовую сучасні інноваційно - розвивальні  технології, які створюють позитивну атмосферу на уроці й сприяють не тільки засвоєнню учнями знань, а й розвитку їхніх інтелектуальних, творчих здібностей, виробленню вмінь самостійно здобувати нові знання, працювати з різними джерелами інформації. Підготовка учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі "Геліантус", науково - практичних конференціях, акціях та олімпіадах – усе це грані творчості моєї  особистості.

8 комментариев:

 1. У Вас чудовий блог! Молодець! Творчих успіхів!

  ОтветитьУдалить
 2. Алла Степанівна25 декабря 2014 г. в 08:36

  Олена Олександрівна - чудова людина,прекрасний фахівець,добре знає свою справу,залюблена в хімію вчителька.Успіхів Вам !

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую Алла Степанівна, за вашу високу оцінку моєї професійності.

   Удалить
 3. Вітаю! Молодець! Тримай так і надалі. Попереду ще багато роботи, та віра у себе, здолає будь-які перешкоди. Удачі, нових перемог, у тебе все вийде.

  ОтветитьУдалить
 4. Наталія, дуже дякую за віру в мене, за твою людяність та теплоту. Рада , що ми познайомились із тобою.

  ОтветитьУдалить
 5. Вітаю, Олено! Цікаві матеріали! Молодець! Бажаю тобі успіху на ІІ етапі!!
  Якщо можливо матимеш час, вишли, будь ласка, фото з конкурсу)) (oksanakrasnoghon@mail.ru)

  ОтветитьУдалить
 6. Інна Коломоєць13 февраля 2015 г. в 06:05

  Оленко, вітаю з перемогою! Вірю в тебе і твою перемогу на всих етапах конкурсу!
  Бажаю натхення і надалі!

  Дуже цікавий і змістовний блог!!

  ОтветитьУдалить